Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem uložení vánočního stromku

Ahoj,každý rok kupujeme na vánoce jedličku.Dole si ji nechávám sfrézovat na menší průměr.Doma ji dávám na ten zhruba týden do kýble s vodou na balkon.Mám takovou představu,že možná dýl vydrží a bude i víc voňavá.Není to blbost?Jak skladujete stromky vy?Myslím živé,ne umělé ve skříni apod.:-D Díky M.

Paráda,plechová bouda v kýbli ve vodě,jestli bude dál mrznout,zde nyní -10 °C ,tak máte i nový prototyp stojánku:-).Dělával jsem to také tak,stromeček do vody někde venku,táhne si vlhkost i ze vzduchu,nyní mám umělý.Není však na stromeček řezaný,má to jiné kouzlo,včetně vůně.

za barákem na dvorku, sice když hodně šikmo sněží nebo prší tak na něj něco spadne, to se oklepe. Pokud je to stromek kupovaný někde v ohradě u prodejce tak většinou je již pár týdnů starý a tedy zaschlý a žádnou voda ho moc nezachrání.