Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zvednutí podlahy

Dobrý den,

budu dávat plovoucí podlahu a potřebuji "zvednout zem". Stávající podlahu tvoří hobra 1cm a dřevotř. kazety (40x40x2)cm. Jakmile to vyhodím, je třeba navýšit "zem" cca o 4cm, aby byl schod na chodbu co nejmenší. Na to teprve pokládat plovoučku. Napadají mě dvě varianty, buď stěrka nebo desky (OSB nebo i dřevotř.) dát i na sebe.
Možná varianta je také vyměnit hobru za novou. Vrátit zpět kazety, na ně dát mirelon, na něj desky a na ně pak mirelon, příp. silnější "polystyren" a plovoučku.
Jedná se o obývák 21m2 v 6. patře paneláku.

Předem děkuji za návrhy nejvhodnějších variant, pěkný den

kolega sHpy00n,má pravdu,

další varianta
a) vše vyházet, bude třeba zvýšit o 4 cm?!?! položit EPS100Z 2 cm ve dvou vrstvách křížem....
b) vše nechat, položit mirelom 5 mm dvě vrstvy...
c) vyhodit dřevotřísku a dodat polyfon T 10 000 tlouška 30 mm

takže řešení je hodně, podle Vaší peněženky