Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problémy s plísní

Dobrý den,

mám velký problém. Bydlíme s rodinou v cihlovém domku a máme problémy s plísní. Už dříve se nám sem tam někde objevila plíseň, ale po odstranění savem s ní přestaly být problémy. Ovšem ted jsme měnili okna a plíseň je čím dál horší. Některé části stěn jsou úplně vlhké. Nemáte prosím někdo nějakou radu co s tím?

Tiez sme pouzivali savo, nepomahalo, skoda penazi. Pomohol biostat v tekutej forme.Stena v potravinivej skrinke(panelak), je vlhka, ale po pliesni dlhodobo ani stopy. Vyhovie asi aj iny pripravok, len musi obsahovat stopy striebra. Te menovany mam odskusany.