Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Stěrače vržou a vržou

Před několika týdny jsem namontoval nová ramínka předních stěračů.Od té doby vržou a vržou.Samozřejmě za mokra.Navzdory ubezpečování,že si časem "sednou" se nic nezměnilo.Nevíte někdo,prosím,jak to odstranit?V současném počasí často zapínám a je to velmi otravné,poslouchat to vrzání.Budu moc rád za účinnou radu,opravdu.A každému už teď děkuji.
Změna předmětu, původně: Stěrače (Kurt)

osobně raději kupuji dražší stěrače ty pak vydrží mnohem déle a jednou do roka to sklo stříknu sprejem Tekutý stěrač cca 100kč , voda se pak se nedrží na skle přímo po něm utíká a kolikrát ani nemusíš použít samotný stěrač a zmizí to kňučení stěračů