Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Digi TV na PC

dobry den,
V provom rade chcem napisat ze som to v ziadnych forach nenasiel tak preto to tu pisem, ako prepojim moj diig tv prijimac HUMAX dualbox

mam tv kartu aj nainstalovany ku nej softver winfast kde mi ide v pohode televiziaa ked ho prepojim s antenou to je jednoduche ale sprepojenim na digi tv nemam skusenosti, skusal som prepojit cez audio video stereo CHINCH kable ale nic neslo.. Kde robim chybu ?????

mám také HUMAY dualbox.. Zapojení - Parabola do DIGI TV. Rozdvojkou na HUMAXu (antenní koax.) z DIGI TV do televize, i do PC (TV tuner).
Zvuk nemám vyřešený.. :-((( zatím..
V PC jde jen to, co je na duálu, ne v tom hlavním přijímači. Zapojovali mi to technici, prý to jinak nejde (z duálu).