Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Digi TV na PC

dobry den,
V provom rade chcem napisat ze som to v ziadnych forach nenasiel tak preto to tu pisem, ako prepojim moj diig tv prijimac HUMAX dualbox

mam tv kartu aj nainstalovany ku nej softver winfast kde mi ide v pohode televiziaa ked ho prepojim s antenou to je jednoduche ale sprepojenim na digi tv nemam skusenosti, skusal som prepojit cez audio video stereo CHINCH kable ale nic neslo.. Kde robim chybu ?????

To že ide v pohode televizia na TV karte nemá žiadnu súvislosť s tým že chceš zobraziť video signal z prímača DVB-T. Pravdepodobne sa pokúšaš použiť jeho composite Video výstup. Má ta TV karta vôbec takýto vstup ?

ano .. existuje nekolik kombinaci a je to jen matika co je nejlevnejsi :-)
existuje napr redukce VGA - DVI a kabel DVI - HDMI (80Kc + 150Kc ) ALZA
nebo kombinace jine ruzne .. pak bych se podival jestli notes nahodou nema DVI.. usetris 80 Kc .. :-) nevim zda existuje napr. kombince scart DVI...

VGA na DVI rozhodne neni za 80 korun, protoze se z jedne strany cpe analogovy signal a z druhe strany leze digitalni. Jestli takoveho neco existuje, tak kvalita nic moc a bude to pekelne drahe.

Nenechte se mylit existenci redukce DVI > VGA, ta funguje jen pod podminkou, ze onen DVI vystup take obsahuje analogovou slozku. Proto take nefunguje kombinace HDMI > DVI > VGA, protoze ten prvni prvek, tedy HDMI takovym zdrojem signalu neoplyva.

Ano jde to, doma mi to beha (tedy pokus se bavime o sluzbe digi tv od bublin).. je s tim ale problem .. musi se signal chte nechte prevest na analog a neni to zadna slava .. vystupem je ne uplne kvalitni obraz nahraneho poradu ! (mam full HD Tv a je to na ni bida!) spis tak se podivat a smazat !
Je na to specialni kabel do TV karty to se spoji se specialnim scart kabelem ...! a digi TV nepojede pokud mu nepridas zvuk na nejaky hudebni vstup zvukove karty nejakym kabelem ! tedy i na to myslet !
... winfast celkem jel, ale ja stahnul media center - prijde mi lepsi, ale nejaka starsi verze, v nove to nejelo ...
kazdopadne je to velky sr...

Jinak ja nemam dualbox ale placenou jen jednu TV od bublinek a je to problem, protoze set top box se kdykoliv, kdyz zapnu TV na PC zblazni a nechce pak jit do TV ! a musi se tvrdym restartem uvadet do nejakyho stavu kdy to pochopi - klidne nekolikrat .. (asi maji uvnitr neco, co brani aby se koukalo na 2 TV pri jedny placeny) a je to klidne i na 45 minut coz je k zblazneni ... hodne bych to dneska promyslel ..

mám také HUMAY dualbox.. Zapojení - Parabola do DIGI TV. Rozdvojkou na HUMAXu (antenní koax.) z DIGI TV do televize, i do PC (TV tuner).
Zvuk nemám vyřešený.. :-((( zatím..
V PC jde jen to, co je na duálu, ne v tom hlavním přijímači. Zapojovali mi to technici, prý to jinak nejde (z duálu).