Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Auto,sedačky a nafta

Zdravím...nevíte někdo jak bezpečně a hlavně 100% dostat rozlitou naftu z auta?Ten smrad je k nevydržení....jo a radu vyměň komplet interiér bych nerad...

Já tu svini měl zozlitou na koberci v kufru auta.
Vyřešilo to až oprání ve vaně horké vody s práškem na praní, vysušení na slunci, opětovné vyprání a znovu slunce. To poslední sušení trvalo cca 14dnů než to vysmrádlo.
Hodně zdaru!