Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pvc lišty na podlahu

Dobrý den
Chtěla jsem se zeptat jakým způsobem se pokladá pvc lišta na lino ?A jakým zpusobem se tvoří a nařezavají rohy aby to sedělo.Moc děkuji za odpovědi

Kraja:
Tím silikonem to určitě držet bude.Ještě je ovšem jedna věc na výběr.Silikonových tmelů je spousta druhů.Používám sanitární silikon,nejlépe acetátový,ten při použití je cítit po octu.Má tu výhodu,že rychle tuhne.
JABRAKA