Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Digitální vysílání či satelit a rozvod do 3 pokojů

Dobrý den,

řeším takový malý problém.
Jelikož v dohledné době bude zcela vypnuto analogové vysílání, tak se rozhoduji, jak budu řešit TV v celkem 3 pokojích.

Nyní to je pomocí rozbočovače jednoduše vyřešeno, ale co pak. Set-top-box je pouze pro jednu televizi, mít ho v podkroví asi nepřipadá v úvahu a taky by asi pravděpodobně nešel jednoduše rozjet na všech 3 televizích jiný program.

Nevíte, na kolik by vyšla profesionální úprava tohoto problému? Je-li jednoduchá, jaká to je?

Předem díky

S pozdravem David

Přesně stejný případ jsem řešil doma na baráku. 4x TV, na střechu sito plzeň, doma pořádný rozbočovač s F-konektorama a vlastní přívod signálu ke každému TV. 3x settopbox, v obýváku už TV s vlastním DIGI tunerem a ještě navíc O2TV jakož to hlavní sledovací místnost. Náklady na rozvod a materiál necelých 800,-

[http://shop.atoselektro.cz/Images/original/429_ant eny_ant_sito_plz_male_big.jpg]

[http://shop.atoselektro.cz/Images/original/905_roz bocovace_FV4.jpg]