Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem kameny obklad kominu

ahoj kluci

planuji oblozit komin a zdi kolem kamenem (nejspis nakym druhem piskovce).
Premyslel jsem cim ten kamen lepit. Kamnar mi doporucil klasicke flexibilni lepidlo na dlazbu, ale povrch je dosti nerovnej a napadla me nizkoroztazna PU pena jak se pouziva na lepeni polystyrenu na fasady.
Tak co vy na to?
Diky za postrehy.

DKK

Zdarec chlapi, prosim o radu, sparuji obklad prirodniho vapence, ktery mam prilepeny fle lepidlem, ale prusvih je to, ze mam tonovanou sparovacku a s tim nastava problem, kdyz ji nanesu, musim kamen neustale cistit vodou a i presto je stale velke riziko, ze barvu poradne nevymyji:-( To prece neni mozne tak delat, pac to bych sparoval xkrat tak dlouho nez lepil. Pritom podle vyrobce sparovacky by se mela sparovacka nechat zavadnout, tak jak kdyz se sparuje dlazba, ale dlazba ma glazuru a hold je to o jinem, nedate mi radu jak na to?

zdar chlape, diky za radu, ale diky tomu, ze jsem zednicky laik bych e jeste zeptal kde se da koupit a nebo co to je ta vymivaci houba na spary..., to je nejaka klasicka houba? Nijak jsem to na netu nenasel:-( Diky za radu, pripadne typ, pripadne jestli ji muzes nafotit, at vim, co mm vubec hledat, tak tu je muj mail georgess.k@seznam.cz
Predem diky za typ a rady