Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem plovoucí podlaha se mi vlní

brej den,
nechal jsem si v pokojích (ložnice, dětské pokoje) udělat nové plovoucí podlahy, po cca 4 měsících provozu se na několika místech začaly zvedat, vlní se. pod podlahou je daná jen lepenka.
jaký může být důvod zvedání/vlně? podlaha je položena široká, že tam není u stěn dilatace nebo se pod ni ještě mělo něco dávat? jedná se o novostavbu, takže i případně vlhkost?

díky

Dobrý den, mám také problém s plovoucí podlahou. Druhý den po sestavení podlahy jsme do pokoje nastěhovali zpět všechen nábytek (místnost 16 m2) a za tři dny se začala uprostřed pokoje a před sedací soupravou zvedat v klipech, tedy vlnit. Zkusili jsme místa zatížit, ovšem nepomohlo to. Pod podlahou jsou dřevotřískové desky a mirelon, odstup od krajů jsme dodrželi 1 cm po celém obvodu. Bydlíme v 5. patře panelového domu, takže ani zespoda není žádná vlhkost. Nevíme co s tím. Poradí někdo? Děkuji