Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vyhořelá koupelna

Dobrý den, bohužel jsem včera navštívila svého otce kterému jsem koupila byt před pár měsíci, mám ho na úvěr.. nenapadlo mě ho pojistit, protože abych řekla pravdu tak se v tom moc nevyznám. ale včera táta pustil pračku a odešel, když jsem se vracela domů tak byt hořel. už tam byli hasiči i policie, naštěstí to odnesla jen koupelna, která celá komplet vyhořela (zkratovala pračka) :-( dnes tam byl revizor elektřiny, tak nám to zaizoloval aby fungoval zbytek bytu. ale já nevím jak dál.. musím to celé probourat jelikož je tam umakart. potřebuju nějaké povolení od úřadu?

To zni hezky. Asi jako kdyz sem ohlasoval stavbu baraku misto zadani o stavebni povoleni. Papir se prejmenoval ale na finale se nezmenilo vlastne vubec nic. Urcite bude nutna alespon nejaka dokumentace, mozna i statik... Takze zajit na urad a poptat se, nebo to cely zadat firme, pokud to nebudete resit svepomoci ale prave nejakou firmou, nechal bych to na ni. Sice si za to par korun vezmou, ale ty penize stoji za ty nervy a rychlost, protoze oni uz vedi...

Ano přesně tak. Hlavně jde o to že já se v tom moc nevyznám, táta ještě míň jak já, a nemůžu každej den jezdit z prahy protože je to 100km, a musím chodit do práce. Firma to udělá rozhodně líp. ppíry od revize elektřiny mám, od hasičů taky, tak jsem zvědavá... zatim se mějte hezky, ozvu se jak to dopadlo. Martina