Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Betonová podlaha

Zdravím všechny.Chtěl bych se zeptat jestli můžu položit betonovou podlahu(jaká směs betonu by to měla být)na vlhkou podlahu,která je tvořena žulovejma kostkama co jsou v zemi.Jedná se o bývalý chlívek.A jakou dát izolaci na stěny vevnitř aby tam bylo teplo.Děkuji za odpovědi.

můžete dělat co chcete, ale já bych dělal takto:

Na starou vlhkou žulovou podlahu bych položil obyčejný stavební igelit (nejlépe ve dvou vrstvách), na něj uložil beton. (podkladový!!!!)
když to čtu dále, tak nevím co s objektem chcete dělat, ale obývat asi ne! Spíše nějaký vlhký sklad?
Musíte použít hydroizlaci, hlavně nezateplovat zevnitř!!!

****jaká směs betonu by to měla být*** myslíte kolik čeho, nebo jaký beton.

Zdravim,jak koukam na vase komentare tak to ma hlavu a patu jde videt ze vyte o cem mluvime.Mam na vas dotaz potreboval bych poradit mam stejny problem budu delat novou podlahu jedna se o starsi barak mam v pokojim stare podlahy jedna se o hlinu neni to pod izolovane nic jen hlina na to desky a tak se chci pustit do rekonstrukce podlahy muzete mi poradit diky

Aha dobre tak jdem na to :Chci delat betonovou podlahu v kuchini podlaha je stara je to rekonstrukce bytu a jedna se o kuchi.Zkusenosti mam ale nevim vse diky za radu!Jde oto ze kdyz vykopu starou hlinu nevim kolik se kope do hloubky,a zajimame kdyz to vykopu jak mam postupovat dal jestli se dava izoloce to vim ze jj ale nevim jestli hned na spod a nebo nahazek sterk a pak izolaci potreboval bych postu diky