Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pokovení izolačních dvojskel

od firmy mám namontovaná TEPELNĚ IZOLAČNÍ DVOJSKLA,jedno ze skel je měkce pokoveno na vnitřní straně dvojskla.Mám dotaz:má být sklo s pokovením na venkovní straně dvojskla,nebo na vnitřní???
zdá se mi že s oknem něco není v pořádku-sněží li,tak sníh se na okno přilepí a okamžitě roztaje,takže když je venku metelice tak mi stékají po okně proudy vody.Ug =o,9 děkuji za odpověď VLAD

Změna předmětu (sHpy00n)

Určitě to nevím,ale jsou dva způsoby ochrany proti IČ záření.Folie venku .Pokud by byla uvnitř,ohříval by se vnitřní prostor.Odraz vnitřního tepelného záření by měla logicky zajistit odrazná vrstva na vnitřním skle.Tady jde o úsporu tepla.
Praxe někdy může být poplatná kšeftu.
JABRAKA