Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem kompostování ořechového listí

Přišel mráz a všechno listí je dole, co s ním? Slyšela jsem, že ořechové listí je výborným zdrojem vápníku a dalších látek prospěšných pro půdu, má prý dokonce antibakteriální účinky, tleje sice déle, ale jeho tlení se dá urychlit přidáním dalších rostlin, ale jakých?

Jak kompostovat ořechové listí?

Díky;-)

V pohodě.
Ono mu jen déle trvá, než se rozloží. Děláme to léta(asi tak 40) a žádná zhouba se nekoná. Dokonce se to stele do vybraného pařeniště a na jaře se tam přidá sláma, zasype se to hlínou a jak sazeničky bují.