Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Domecek pro kotata :-)

Ahoj vscihni,

tak jsem dostal za ukol postavit pro nase dve nove male kotata boudu, nezebych nemel napad, ale zkusenosti jinych ase hodi ... z ceho mate postavino, jestli vubec neco mate postavino, jak velke to je ...
Jsem zvedavej co vsechno se tady najde, diky predem

DKK

Pořiď jim krabici z papíru, vystřihni dvířka, chvíli jim to postačí, než je to omrzí. Kočky nepotřebujou žádnou budku. Klidně a spokojeně se válejí po židlích, křeslech, po stole a nejraději v posteli nebo na čerstvě vypraném prádle. Akorát je dobré koupit/vyrobit škrábadlo, sic bude odrásán veškerý nábytek. Prkno obalené provazem dobře poslouží a když kočka začne něco škrábat, popadneme jí, přesuneme v rukách k tomu škrábadlu a položíme přední hnáty na něj. Tím se vcelku dobře naučí škrábadlo používat.