Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Mys v kuchyni

Ahoj, mame mys v kuchyni. POradite mi nekdo na co ji mam chytit? Zkousel jsem salam, rohlik, marmeladu, orech a nechytla se na nic. Uz to trva mesic a jsme z toho zoufalej.

Mate neco osvedcenyho na co se vam chytla?

diky

Vis jak ulovit jelena ?
Koupis prirucku "lov na jelena" ... a postupujes podle navodu ......
A vis jak ulovit lva ?
Vezmes si jeden hrebik, dve esa a prirucku lov na
jelena ......
Pak uz staci jen odjezd do afriky, vycihat si lva, rozzurit ho a utyct pred
nim na strom ........
On skoci za tebou, ty mu vypichnes oko , on zarve OKO ty odpovis ja mam
KRALOVSKY , on na to ja jsem z toho jelen, a dal pokracujes podle prirucky
lov na jelena