Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Mys v kuchyni

Ahoj, mame mys v kuchyni. POradite mi nekdo na co ji mam chytit? Zkousel jsem salam, rohlik, marmeladu, orech a nechytla se na nic. Uz to trva mesic a jsme z toho zoufalej.

Mate neco osvedcenyho na co se vam chytla?

diky

Číhat s brokovnicí.

Teď vážně: Návnada se musí k tomu mechanismu pastičky přivázat režnou nití, jinak to myš dokáže stáhnout z háčku, aniž přístroj sklapne. Dalším požadavkem pro úspěšný lov je nastražit pastičku na samý okraj, jinak past nescvakne. Pastičku umístíme opatrně na místo, kde bylo lovené zvíře naposledy spatřeno. Bacha, aby se do pasti neulovila kočka nebo pes. Též je vrcholem potupy, aby se chytil sám lovec. S návnadou si není třeba dělat příliš vrásky, myš žere všechno. Nejraději špek, sýr, ale i hrušku nebo jablko či molitan a noviny. Doporučuje se aromatická návnada, aby jí zvíře cítilo z dálky (špek, kůže od špeku). Je-li však myš přežraná hojností nalezené potravy v kuchyni nebo špajzu, bude lov dlouhý a obtížný. Už taky proto, že při dostatku žrádla se ti zmetci množí jako koťata.

Jo, tu znám. Mám ji v maxi vydání na potkany. Ta by měla být na zbrojní pas. Nastražení je o strach. Potkana to přecvakne jak žížalu. Kam se hrabe gilotina. Do toho šlápnout, tak je to skutečně oddělovač a noha v pr**li. Chlap co to prodával na nějaké výstavě, tuším vloni v Litoměřicích na Zahradě Čech, měl vycpaninu potkana a po pár ulovení mu z toho plyšáka padaly vnitřnosti.

Chlap co to prodával na nějaké výstavě, tuším vloni v Litoměřicích na Zahradě Čech, měl vycpaninu potkana a po pár ulovení mu z toho plyšáka padaly vnitřnosti.

A při bližším zkoumání se dalo odhalit, že mu na jedné ruce chybí tři prsty a druhou má umělou, že? :))

Diky moc za rady. Dnes jsme podle rad znamych nstrazili chleb namoceny v marmelade, do dalsi syr, do dalsi salam a do dalsi burak, tak jsem zvedav, co bude rano.

To vse mame v obyc pastickach. Pak tam mame jeden domecek a v tom je vlas orech, rohlik, salam.

Mys uz je tam urcite tak mesic. Mela urcite co jist, takze myslite, ze bude rozmnozena?

"Naše" myši chytáme na kousek suchého chleba (no jo, přestavujeme domek, jsme chudí). Chleba nutno omotat nití aby ho ty svině chlupatý nestáhly. Pastičku moc neochmatat, nastavit hodně "najemno" a uložit ke stěně nejlépe na nějaké zúžené místo kudy myš probíhá. Podmínkou je aby nebylo postaráno o její nasycení odloženými poživatinami. Za ty roky by mě mohli v Haagu soudit za myší genocidu.

Pokud máš klasickou pastičku, prohlédni si konec "zajišťovacího" drátku. Někdy tam bývá nepatrný "zobáček" vzniklý z výroby. Ten konec zapilovat. Musí fakt držet "na krajíčku". Odzkoušej si po položení jak hodně do nástrahy musíš klepnout než pastička sklapne. Mělo by to být opravdu najemno.

dekuji za rady
mysi jsou chycene :-)
byly tu dve

nakonec do klasicke pasticky....musel jsem to dat pekne najemno a kremesnik pekne napichnout na ten zobacek...

nechapu jak muzete nekdo rikat, ze ty domecky jsou lepsi a humanni, ja i kdyby s emi chytla do domecku, tak ji vezmu a umlatim k smrti...

Jsou to takovy svine, ze to neni ani mozny...

Mel jsem silenej vztek...vsude smrad z te jejich moci, vsude hovna...vsechno rozkousany....roste hnus

Vyhodili jsme 5 igelitek potravin.

Ty domečky jsou účinnějš

Jednou jsme měli na návštěvě rejska. Vlezl do domečkové pastičky, důkladně si jí uvnitř prohlédl a pak spokojeně vylezl a šel pryč.
Ve 4. patře paneláku. Seděl jsem jak přilepený a ani se nehnul, abych ho nevyplašil.:-)

Vis jak ulovit jelena ?
Koupis prirucku "lov na jelena" ... a postupujes podle navodu ......
A vis jak ulovit lva ?
Vezmes si jeden hrebik, dve esa a prirucku lov na
jelena ......
Pak uz staci jen odjezd do afriky, vycihat si lva, rozzurit ho a utyct pred
nim na strom ........
On skoci za tebou, ty mu vypichnes oko , on zarve OKO ty odpovis ja mam
KRALOVSKY , on na to ja jsem z toho jelen, a dal pokracujes podle prirucky
lov na jelena