Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno topení žebřík - odvzdušnění

No a zase já:-[, dneska jsem zapnula topení v koupelně, kde máme žebřík a je do půlky studený, tak předpokládám, že je zavzdušněný, jen nevím, jak se odvzdušňuje?
Já vím, že mé dotazy jsou spíše hlouposti, ale fakt nevím jak na to. U normálního topení to zvládnu, ale tady se bojím:-|.

Díky za rady

bílá, bílá to byla:-D šla jsem uspat malého v kočárku a potkala pána, co nám kotel instaloval, tak šel se mnou a spravil, super, měla jsem štěstííí:-D
jdu si dát kafe;-)

díky vám všem, moc jste mi pomohli, zase jsem o něco chytřejší a brzy zase přijdu s dotazem, mě se jich v hlavě honí:-D a manžel není technický typ, tak se musím postarat sama, ale jen díky vám, to vždycky zvládnu