Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem skla v plastových oknech

Dobrý den,
chci se zeptat,jestli někdo rozumíte plastovým oknům a hlavně používaným sklům.
Jaký je rozdíl v tomhle označení:

izolační trojsklo Ug 0,8 W/(m2.K)

izolační trojsklo Ug 0,5 W/(m2.K)

A pak by mně zajímalo,jak velký může být rozdíl v tepelných ztrátách mezi dvojsklem a trojsklem.Vyplatí se zainvestovat do trojskla?
Děkuju za odpověď.

jsem vždycky myslel, že trojsklo se používá kvůlivá zvukové neprodyšnosti (za patřičnou cenu s patřičnou vahou), tepelné (ne)ztráty až potom jako příjemný bonus.

K hlavní silnici apod. patří trojsklo.