Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kryté stání pro auto vedle domu

Prosím o názory. Budu zateplovat dům polystyrenem a zaroveň chci postavit kryté stání pro auto vedle domu, kdy nosný trám střechy krytého stání bude připevněn k boční stěně domu. (obr.1) Jde mi o to, jestli první připevnit nosný trám krytého stání na cihlovou zeď domu a poté zateplit stěnu polystyrenem (obr.2) a nebo jako první udělat fasádu stěny domu a poté teprve připevnit nosný trám na již hotovou zeď (obr.3)
U obr.2 nejspíš vznikne tepelný most, u obr.3 mám obavu o promáčknutí polystyrenu váhou celé střechy krytého stání.

Terasu máme řešenou, tak jak píšete, nosný trám střechy umístěn na zdi domu. Připevněn chem. kotvami. Letos se dělalo zateplení, trám se prostě polystyrénem objel a do dutin co zbyly se nacpal polystyrén, možná vznikl nějaký tepelný most, nebo tak něco ale bylo to rozhodně nejrychlejší a nejlevnější řešení. Vypadá to asi takhle. http://img372.imageshack.us/img372/5079/p1210526.j pg a takhle p1210531.jpg .