Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem potřeboval bych koupit levný satelit

potřeboval bych koupit levný satelit.jenže jich je dost a potřeboval bych poradit podle čeho ho mám vybrat abych po čase nelitoval.jsou různé druhy karet nebo podle jiných parametrů vybírat
Změna předmětu, původně: satelit (Kurt)

Ono to samo domo opravdu zvládnout jde, jen se vyhni nákupům z obchodních řetězců, ty paraboly co k tomu dávají jsou opravdu mizerné.

Když koupíš sestavu u firmy, která "satelity" prodává, tak to fungovat bude.

Ono chytat s monoblokem na 80-tce parabole dvě astry (19,2 a 23,5) není žádná velká věda, kterou by musel řešit óbr odborník.

Ale napřed si o tom musíš hodně přečíst, abys věděl, která bije.