Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem potřeboval bych koupit levný satelit

potřeboval bych koupit levný satelit.jenže jich je dost a potřeboval bych poradit podle čeho ho mám vybrat abych po čase nelitoval.jsou různé druhy karet nebo podle jiných parametrů vybírat
Změna předmětu, původně: satelit (Kurt)

nechci dělat reklamu, ale koupil jsem tady digiprijem.cz.

Před rokem jsem taky začínal, nakonec jsem si to zvládl udělat sám(pomocí návodů kterých tam najdeš spoustu), ale věnoval jsem tomu předem spoustu času.

Jestli se na to necítíš, nech si to radši udělat.

Ono to samo domo opravdu zvládnout jde, jen se vyhni nákupům z obchodních řetězců, ty paraboly co k tomu dávají jsou opravdu mizerné.

Když koupíš sestavu u firmy, která "satelity" prodává, tak to fungovat bude.

Ono chytat s monoblokem na 80-tce parabole dvě astry (19,2 a 23,5) není žádná velká věda, kterou by musel řešit óbr odborník.

Ale napřed si o tom musíš hodně přečíst, abys věděl, která bije.