Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rekonstrukce vyhořeleho bytu

Dobrý den
mám vyhořelí byt kde je jen příčka a byt nebyl obydlován několik let. žádná přípojka není odhlášena vše řádně placeno. potřebuju mít nějaké revize nebo tak něco? pojistkovou skříňku si budu nechávat dělat a zbytek si dokážu udělat sám. byt je v osobním vlastnictví a má založené družstvo vlastníků. děkuji za odpovědi

Nakonec ve tvém vlastním zájmu bys měl vyměnit celou eletrickou instalaci.Měl bys ji mít od profesionálů a revidovanou.
Nevím v jakém rozsahu požár byt poškodil,asi bych doporučil odstranění omítek a přeštukování.Zplodiny požáru v omítkách mohou v budoucnu nadělat dost problémů.Totéž podlahové krytiny.To asi budeš vědět.
JABRAKA