Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zvýšení hráze

Jaký máte názor na zvýšení hráze ztraceným bedněním momentálně jsou tam fošny cca40mm.Byla by to 1 řada asi 20m dlouhá každý kus by byl se základem který je z žulových kamenů spojen 2 roksory cca16mm navrtáním do základu a samozřejmě armován i horizontálně a vyplněn betonem 3ku1 je to na řece takže jde přes hráz led a občas i větší kusy dřeva při povodních.

e jde přes hráz led a občas i větší kusy dřeva při povodních.

Tak to by bylo lepší, aby to nebyla "hrana" ale spíš klínovitý náběh, aby se tak ty kusy nadzdvihly a nebouraly do toho kolmo.