Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Řetězová pila - nemaže řetěz

Prosím o radu-řetězová pila AL-KO KE 1750/40,po zapnutí po chvíli na špičce listu začne kouřit,jakoby tam nešel olej, a to má automatické mazání řetězu!!!Otvory na olej jsou pročistěné,čili z nádobky olej má kudy jít. Nevíte někdo,co s tím?Díky.(Tuto pilu jsme "podědili",byla maximálně jednou použitá).

Zdravím, za 1) zkuste jestli olej teče na řetaz a to tak že nastartovanou pilu namíříte proti něčemu světlému a na chvíli ( 1-3sekundy) dáte plný plyn) pokud světlá plocha bude potřísněná tak pila maže. To by potom byl problém v použitém oleji. 2) to může být olejové čerpadlo špatné, to by byl větší problém. :-)

Dobrý den,
asi 13.let stará, málo jetá, motorová, řetězová pila M-Culloh mi nemaže, co s tím ?
Poslední 2.roky byla nepoužitá. Mohla by být zalepená ? Používal jsem běžný, motorový olej do auta.
Dá se to doma opravit ?
Nebo kam se obrátit, kde je servis poblíž Kutné Hory ?
Můžete mi někdo poradit ?
Mail : jelinkova.h@post.cz
Děkuji a zdravím. Jelínek P.