Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Radiátor netopí

Mám následující problém-u samotíž. soustavy mi po vypuštění a opětovném napuštění vody ze soustavy nechce topit radiátor bez odvzuš. ventilu (jednodeskový),regul. ventil je normální s dvojí regulací.Zkoušel jsem soustavu napouštět pomalu a potom po naplnění a zahřátí na vyšší teplotu jsem zkusil závřít jiné radiátory (nejdou všechny,protože nejsou funkční),ale výsledek je stený, stále netopí...]:(]:(

Netopí celý radiátor, nebo jen část? Jaký je sklon radiátoru? Pokud není na radiátoru osazen odvzdušňovací ventil, musí být spád radiátoru a i přípojky od stoupačky směrem dolů, aby mohl vzduch sám vybublat do stoupačky a pak do expanze.