Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Oprava děravé vany?

Vana je plechová, smaltový povrch. V jednom místě je tak prorezlá (rez), že se proděravěla. Je v ní cca 1 cm na délku a 2 mm na šířku díra. Dá se dočasně, na pár týdnů opravit? Pokud ano, jak?

Děkuji za všechny názory.

Pavel

No pokud je to na pár týdnů, pak bych zkusil Eprosin T30 a věřím, že to pak vydrží déle.. Kdysi dávno jsme Eprosinem záplatovali prorezlé plechy na autě. Bylo to levnější, než schánět automechanika s autogenem. Některé záplaty byly i dost veliké a opravené záplaty někdy vydržely kupodivu i hóóódně dlouho.