Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Puda podlaha

Chci zrekonsruovat strechu a taky zateplit. Na podlaze jsou pudovky a podlahu bych chtela (spis musim) zvednout kvuli vodorovnym tramum o 45 cm.
Nevim zda mam dat pryc pudovky, co je pod nimi nevim, nebo je nechat. Mohly by se samozrejme pouzit jinde. Hlavne ale jak postupovat pri zvednuti toho stropu. Suchy posyp? Jaky jak udelat konstrukci? Diky

Helenko, ze své zkušenosti:
Půdovky PRODAT za kus 6 Kč.
Vybrat až na dvojitý záklop, vybrat a zkontrolovat hlavy trámů ve zdi. Páč domek je více jak 50 let starý (nebo se pletu?). Pozvat tesaře stavaře, a navrhnout vyřezání odstranění překážecích trámů. Vždy lze najít řešení.
Zateplení půdy? Jaký je stav krokví, jak to vypadá s folií.

Milá Helenko, rád bych Vám poradil podrobněji, ale to musím mít více informací. Zkuste dodat více informací, foto a popis. ICQ 55180641, skype. milancukrar