Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nová podlaha v RD

Zdravím všechny.
Mám takový dotaz.Koupil jsem starší rodinný domek,a jedna místnost je k němu nově přizděna.Zdi jsou odizolované ipou,omítky jsou na hrubo oházené, a podlaha je udělaná z hrubého štěrku o tlouštce asi 10 cm zalitého betonem.Je to jen takový nerovný potěr.Chtěl bych tam udělat hezkou podlahu.Zajímá mě postup.
1-Na stavající podlahu musím dát izolaci-jakou?
2-Stačí asi 3 cm betonu?
3-Musí být v betonu nějaká armatůra?Poměr písek-cement?
4-Postup betonování-vyrovnání trubek do roviny a stahování betonu deskou po trubkách?

Kontrolovat latě před použitím,nejsou li no koncích užší než uprostřed.
Při tom šoupání sem a tam se časem ty části(kraje) latí pohybující se na trubkách "vyhoblují" jak se na to tlačí a pak člověk marně dumá, kde je chyba, když je vše rovně a výsledek kulhá.

Css.. Šikovný zedník s velkým rajblíkem to udělá z ruky :-).

Jeden známej, ukecal chlapa co jezdí z mixem, aby mu svrhnul troch kubíků do baráku na podlahu. Za pár piv to mixážník udělal. Neřekl mu však, že je to beton rychletvrdnoucí s urychlovačem na přehrady. Kamarád udělal 1m**2 betonu na podlaze a za sebou měl obrovskou skálu. Doloval tu ztuhlou haldu betonu sbíječkou asi tejden.