Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Plyn PB, instalace

Zdravim Vas!

Baracek nam stoji a ja se rozhodl pro plynovou varnou desku. Plyn tu nemame, takze pojedeme 10kg bomby s PB. Jde mi o to, jak to vsechno propojit. Je mi jasny, ze za lahvi bude redukcak, pak nejaky vedeni(jaky? z medi? jak to napojovat?, sla by hadice? je to cca 15m od lahve venku ke sporaku uvnitr, ale vzdy pod strechou resp. pod podlahou) a na konci deska, ma G1/2, tak zase, jak to pripojit, nejakou redukci nebo cim.
A kde to koupim, nejlip v Plzni. Diky za vsechny tipy.

BaHn:-)

Kdyz uz to nekdo exhumoval, tak to uzavru. Predpisy nezakazuji mit lahev po staru pod sporakem, resp. nekdy a nekde to povolujou - vsechny podminky pro tuhle instalaci jsem splnoval, nechce se mi to uz dohledavat. Zaroven to neni plynova instalace, takze sem si to mohl udelat sam. A tak uz takhle ty 3 roky jedu, k plne spokojenosti.

Jo tak to seš Bahno dobrej. Já to teď potřebuju taky udělat. Tak prosím napiš, jakou trubičku jsi použil, ten odkaz už nefunguje. Potom, co a jak jsi přidělal na konce trubičky. Doufám, tedy, že nemáš jen bombu pod sporákem a propojenou koupenou hadicí? Díky