Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem stare a viacvrstvove natery

co mam robit ak chcem namalovat v starom dome(50 rokov) izbu ktora je popraskana od cerpadla pravdepodobne lebo pred tromi rokmi sa tam malovalo aj sadrovalo a uz su tam doslova od 0,5 az do 3 cm praskliny je to naozaj havarijny stav ale neviem ako to opravit
tiez je tam neuveritelne hruba vrsta mozno aj do 30 naterov ktoru potrebujem zbrusit ja viem ze to bude evlmi takze tu izbu dat doporiadku ale prosim poradte nabuduce dodam aj photo
pozn. steny su tiez ciastocne vlhke

dobry den
mel bych dotaz mozna spis zadam o radu s puvodnim naterem, ktery nyni skrabeme v byte po predchozim majiteli.

na zdech je takova dost zvlastni barva. nejaka latexova barva - pri skrabani to vypada jako by byly steny polepeny papirem. ci co. barva jde strasne spatne dolu. teplou i studenou vodu jsem zkouseli, ale barva ji nepropusti, nenasaje. take jsem zkouseli horkovzdusnou pistoli na okna, ale take nefunguje.

nema nekdo zkusenosti s necim podobnym a tedy i radu jak nejlepe nater seskrabat? mistnost je dost velka a je tim potreny i strop. takze dost prace. nynejsi skrabani slo bouze s hranou sterky kdy se musel zajet poradne pod nater... ale jde to po centimetrech.

dekuji za kazdou radu...