Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Polystyrén a jeho vplyv na zdravie.

V dome s plochou strechou chcem nalepiť 5cm polystyrén na strop v každej miestnosti (pod strechou), a na polystyrén, polystyrénové kazety.
Moja otázka znie:
Má polystyrén nejaké vyžarovanie ,alebo má nežiadúci vplyv na zdravie človeka?
Ešte pripomínam že na polystyrén nepôjde ani kléber sieťka a ani omietka.
Ď.

Ano,tepelný odpor 5,2,Samozřejmě v laboratoři,s absolutně suchým materiálem.Protože ta celuloza jen z vlhkého vzduchu klidně pojme až 5% vlhkosti,výsledek bude mnohem horší.Jinak bych proti tomu nebyl.A ve stropě ještě vznětlivost?V porovnání se samozhášivým polystyrenem nesrovnatelná.
JABRAKA