Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem AKUVRTACKA - zdroj

Odesel mi po letech zdroj akuvrtacky a je ni lito ji hodit do kontejneru, tak uvazuju o nahrade trafem a umernovacem. Takze hledam dostatecne vykonne trafo. Meril jste uz nekdo jaky proud (priblizne) do takové akuvrtacky tece? Vic jak 10A?

pokavad by slo o zdroj jako nahradu akumulatoru, tak je to okolo tech 10A, ba i vic pri "kousnuti" vrtaku(asi 1A pri behu na prazdno, se zatizenim to roste nahoru). Pokavad jde o zdroj na dobijeni akumulatoru, tak to je do pul ampery. BTW ty nabijecky u levnejch kousku je fakt horor, cely je jenom zdroj a vykonovej odpor, takze bacha na prebijeni. Jestli je 12V, mozna bych si tam dal autokonektor a v kapse pripadne nosil aku z UPSky.

EDIT: nevim jestli me tenhle link tu projde ale tady je jeden muj starsi clanecek[WARNING: jen pro dospele]: suk.html Tohle jde zivit 12v/2A zdrojikem a beha to i pri zatizeni dobre :-)