Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknutoVyřešeno Nerezové trubky

Neví někdo, kde by se dalo zakoupit 3m (nemusí být v celku) nerezové (nemagnetické) trubky o průměru 3cm a tloušťce stěny 1mm? Ferona sice má něco v nabídce, ale pouze s tloušťkou stěny 1,5mm a výše, což už je hodně a především má výrazně větší hmotnost. Prošel jsem různé výrobce, ale buď vyrábějí až od průměru 4cm nebo se jedná pouze o velkoodběratelský prodej.

Díky moc všem za příspěvky. Přiznám se, že jsem tomu nedával moc naději, ale zadařilo se a u firmy inoxspol za velmi rozumnou cenu a dokonce posílají i na dobírku. Taky jsem si udělal v tom značení nerez materiálu konečně jasno, takže ještě jednou díky :-)