Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknutoVyřešeno Nerezové trubky

Neví někdo, kde by se dalo zakoupit 3m (nemusí být v celku) nerezové (nemagnetické) trubky o průměru 3cm a tloušťce stěny 1mm? Ferona sice má něco v nabídce, ale pouze s tloušťkou stěny 1,5mm a výše, což už je hodně a především má výrazně větší hmotnost. Prošel jsem různé výrobce, ale buď vyrábějí až od průměru 4cm nebo se jedná pouze o velkoodběratelský prodej.

Díky moc lidi za reakce. Nicméně jsem už nějaké kroky podnikl a vždycky narazil. Takové trubky se totiž používají pouze pro laboratoře nebo v potravinářství, takže klasičtí řemeslníci mi v tom nepomohou. Spousta lidí totiž nepozná rozdíl mezi pochromovanou trubkou, nerez trubkou s příměsí kovů a kvalitní nerez trubkou, která je zásadně nemagnetická, což je pro mě dosti důležitá věc. Neznám její přesné označení, ale již dříve jsem sháněl pro změnu plech a jednalo se o materiál Antikoro nebo jak se to správně píše. Už to byl problém, ale zadařilo se, ovšem trubka, to je teprve kumšt v takovém průměru sehnat.
Každopádně ta firma vypadá dosti nadějně, zkusím tam zavolat a uvidím, zda se zadaří. Ještě jednou díky moc oběma.

Craft

Pokud se jedná o kvalitní nerez,jedná se o ANTICORO.Viz web ANTICORO, spol. s r.o.
Firma : ANTICORO, spol. s r.o.
Kraj : Jihočeský
Okres : Tábor
Adresa : Sezimovská 482
Tábor
391 56
Telefon : 381200410
Email : Zašlete nám poptávku
Fax : 381200420
WWW : www.anticoro.cz

Ale hodně typů velmi kvalitního nerezu je s obsahem niklu a ten magnetický je.
Nerezová schodiště a zábradlí vyrábí též firma Cobra Praha.I tam je možné menší množství koupit.
JABRAKA

Díky moc všem za příspěvky. Přiznám se, že jsem tomu nedával moc naději, ale zadařilo se a u firmy inoxspol za velmi rozumnou cenu a dokonce posílají i na dobírku. Taky jsem si udělal v tom značení nerez materiálu konečně jasno, takže ještě jednou díky :-)