Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Radiostanice pro prodlouzení dosahu PMR vysílacek

Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli nevíte o nějakém způsobu, jak udělat radiostanici, aby prodlužovala dosah těch ostatních-jakoby 2 vyslílačky(jedna by signál příjmala a druhá odesílala). Je to vůbec prakticky možné? Nevíte o nějakém schéma? Nebo kde se to dá koupit?

Koupit si drazsi vysilacky s vyssi citlivosti. Je to to nejlevnejsi reseni. Restranslace (zvlast u tehle polodigitalnich veci) je sakra slozita zalezitost. A nebo zmenit pasmo na CB, pripadne k tomu pridat neco znalosti a statni zkousku a muzes vysilat stovky wattu v radioamaterskych pasmech.