Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem skelná vata

Dobrý den,poraďte někdo amatérce.
Když se zatepluje skelnou vatou,musí se dát fólie,potom skelná vata a na ní zase fólie nebo nějaké desky?Objevila jsem, že my máme fólii,vatu a nic.Z mého,podotýkám ženského pohledu,mi to nepřijde normální postup,protože ta vata práší a nabyde a teď když ji budeme zakrývat čímkoli,tak budeme hledat trámy.
Budu ráda i za odkaz na nějaké stránky,kde si postup práce se skelnou vatou nastuduju. Romana

na povrch té vaty bych určitě dal záklop.Nemusí to být ani prkna,stačila by geotextilie,ale ani starý koberec by nebyl k zahození,jen ne lino.Na něm by mohly v zimě kondenzovat prošlé páry.V půdních prostorách se rádi zabydlují ptáci,a ti dovedou nadělat pěkný svinčík,nehledě na případné mrtvolky.Z té vlny se to špatně uklízí.
JABRAKA