Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vyhlazení povrchu betonové podlahy v kuchyni

Zdravím a prosím o radu.
Ve starém panelákovém bytě jsem z betonové podlahy(panel) strhl PVC dlaždice a následně odstranil,za pomocí horkovzdušné pistole, gumové pásy nalepené chemoprénem. Na podlaze pochopitelně zbyly zbytky lepidla a jelikož jsem musel být při odstraňování gumy trochu razantní, tak i škrábance a nerovnosti. Chtěl bych se zeptat jak nejlépe zrekonstruovat povrch podlahy, na který chci pak položit lino.

Pozn:
- Uvažoval jsem o zbroušení bruskou - je to dostačující ?
- Kolega mi doporučil nivelačku, ale ta prý musí mít minimální tloušťku 5mm a to je moc :(

Děkuji.

Tak už to mám hotové. Beton jsem zbrousil ručně starými brusnými kotouči (cca 4h na 12m2) a jelikož byly nerovnosti zanedbatelné tak už jsem ho nechal tak. Jako podklad pod lino jsem použil Mirelon 2mm tlustý a musím říct, že jsem velmi spokojen :).

Díky za rady Caesar.