Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dlažba na OSBD desce

Dobrý den,dcera si vymyslela voliéru pro Fretku. Bude celá s OSBD desek síly 15mm.
Na dno by chtěla nalepit dlažbu a vyspárovat kvůli čištění,umývání a desinfekci.
Voliéra bude umístněna v zahradě tedy použiji mrazuvzdornou dlažbu ale ptám se čím nalepit dlaždice? Běžným stardantním lepícím tmelem a spárovačkou? Rozměr dna je 70x100cm Děkuji za odpovědi!

Dlažba na dno klece si myslím že je naprosto ideální. Já osobně by jsem dlažbu lepil na běžný silikon a spároval silikonem. V levnější variantě nalepit linoleum včetně rohů. Mám venkovní voliéru pro Fretku s OSBD desek se stejným rozměrem dna. Celá voliéra je natřena 3x silnovrstvou lazurou Belinka jak z vnitřku tak venku dno 4x a nevypadá že by extra nějak trpěla. Podlaha je zatmelena silikonem. Na polaze linoleum jsem teď vyhodil a budu dávat nové. Fretka je extrémě hravé zvíře a dokáže misku s vodou vyčabrat do minuty.