Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Složení malířské čepice

Zdravím,
už tu tiše zuřím při pokusu složit "profi" malířskou čepici. Ne takovou tu dětskou, jakou nosí Večerníček, ale takovou s "mačkaným lemem", na obrázku je trochu vidět třeba zde:
[img=http://www.pokoju-malovani.cz/obrazky/malovani-pokoju-2.jpg]malovani-pokoju-2.jpg[/img]

Otec mi to kdysi předváděl, vzal dvojlist novin a za chvilku bylo hotovo, bez lepidla, bez pásky, jen z novin - ale já teď nejsem schopen to zopakovat. Nemáte někdo nějaký návod či odkaz? Mně se nedaří nic najít. Ledaže by to bylo tak triviální, že návod na to ani neexistuje... Děkuji.

Nu,když čtu ty ceny za papírovou krytinu na palici,tak se mi zdá o loupežnících.
Ta čepice se skládá jednoduše.Noviny se přeloží na půlarch.Kraje se promačknou o pět až 7 cm dovnitř a zespodu se dvakrát přehrne okraj,ten se na jedné půlce přehne na druhou stranu a oba okraje se do sebe zasunou.Snad jsem to napsal srozumitelně,nechce se mi každou fázi fotit.