Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zabezpečení zahrady

Jak zabezpečit zahradu? Právě mne okradli. Někdo přes noc ukradl meruňky. Když použiju laserovou závoru (např. FLAJZAR), tak riskuju, že to mně, nebo někomu z rodiny vypálí oči, navíc laser bude v noci vidět.

je to tazke ,ja som dostal nervy tiez ked ma okradaly pod nosom susedia ....raz som sa nasral ,urobil som akoze odchadzam z chalupy ,som sa vratil a cakal....ked som zacul zvuk oberacky tak som sa prebehol po zahrade s nakopnutou motorovou pilou a reval som ze zabyjem pištu lakatoša(neviem kto toje..to meno som si vymyslel) ....prisaham asi 3 roky mi nezmizlo nic...dufam ze to tak ostane :)