Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přidání zákazu vjezdu nákláďákům

Zdravím, nevíte někdo jak a kde se nechá zažádat o zákaz vjezdu nákladních vozidel do ulice? V ulici jsou jen 4 baráky a škola, jenže tu je nezpevněná komunikace a neb tu jsou baráky podmáčený a denně tu projede tak 10 plně naložených kamionů (k sousedovi a zase zpět) řekl bych, že se celý svah hýbe, respektive spíš shod. Už pod cestou prasknul i hlavní vodovodní řád. Momentální cesta je jen cca 10cm kameniva a na tom asfalt. Díky

Mě se to nějak nelíbí.

Uvádíte nezpevněná komunikace - 10cm kameniva a na tom asfalt. To je ale věc správce komunikace a příslušného odboru dopravy.
Máte/jsou tam podmáčené nemovitosti - bohužel jen Vaše a ostatních uživatelů záležitost která nesouvisí s nějakou dopravou.
Docela by mě zajímalo čím se živíte. Připadá mi to jako mě chcípla koza ať chcípne i u sousedů.
Udávat někoho, psát na něj ztížnosti, zakazovat, to je velmi jednoduché ale domluvit se, hledat společná řešení, spojit svoje síly je velmi těžké (a bohužel někdy i neřešitelné) ale i drobné úspěchy jsou také ÚSPĚCHY. Já bych zkusil tuhle cestu a přeji Vám nesmírnou trpělivost a uvážlivost.