Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nástavba na sprchový kout

zdravím,

pořídil jsem domů sprchový kout, nějak jsem to nedomyslel s výškou a když do něj vlezu a začnu máchat rukama tak voda stříká všemi směry :)

takže se zeptám, existuje něco jako nástavba (na zvýšení výšky) nebo nějaký poklop nebo něco takového. je mi jasné že záleží na typu atd. ale jde mi spíš o obecné řešení jestli vůbec něco takového existuje.

díky

abyste nemuseli tolik spekulovat při čem že vzniká to stříkání vody ven a spíše se soustředili na problém :), vysvětlim:

měřím 2 metry. když zvednu ruky a usilovně meju kštici tak to prostě stříká ven. toť vše.

Jeden kolega tady z Poradny měří 2.5 metru, třeba si to přečtě a poradí :)).

Moje návrhy:
Narazit zvrchu igelitový pytel od cementu.
Mejt si hlavu v podřepu, pak to určitě nebude stříkat ven, nedělat rozmáchlé pohyby. Ostatně přílišné pohyby vždy škodí.