Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nástavba na sprchový kout

zdravím,

pořídil jsem domů sprchový kout, nějak jsem to nedomyslel s výškou a když do něj vlezu a začnu máchat rukama tak voda stříká všemi směry :)

takže se zeptám, existuje něco jako nástavba (na zvýšení výšky) nebo nějaký poklop nebo něco takového. je mi jasné že záleží na typu atd. ale jde mi spíš o obecné řešení jestli vůbec něco takového existuje.

díky

Copak zabránit vodě aby se tam dostala lze různým utěsněním. Ale spíš se obávám, že tento materiál není povolen pro takovéto použití, protože při rozbití dělá dost hnusně nebezpečné ostré trosky. Vím, je to dost těžké rozmlátit, ale kolega ve sprše činí indiánské bojové tance...

abyste nemuseli tolik spekulovat při čem že vzniká to stříkání vody ven a spíše se soustředili na problém :), vysvětlim:

měřím 2 metry. když zvednu ruky a usilovně meju kštici tak to prostě stříká ven. toť vše.

Jeden kolega tady z Poradny měří 2.5 metru, třeba si to přečtě a poradí :)).

Moje návrhy:
Narazit zvrchu igelitový pytel od cementu.
Mejt si hlavu v podřepu, pak to určitě nebude stříkat ven, nedělat rozmáchlé pohyby. Ostatně přílišné pohyby vždy škodí.