Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Zateplení stropu

Dobrý den.Potřebuji poradit ohledně zateplení.Mám koupelnu a strop tvoří železobetonové PZ desky a nad stropem je nezateplená šikmina střechy.Původně byl strop shora odizolován hydroizolací(stará asfaltová lepenka)s proloženou vrstvou suť/igelit.To vše jsem vyházel a uvažuji to nahradit kamennou vatou Airrock LD 10cm a zaklopit prkny.Nevím,zda je to dostačující a zda musí být položena i parozábrana,jelikož jsem starou izolaci odstranil,protože jsem se někde dočetl,že tam být nemusí,protože se jedná o větraný prostor.nebude to mít vliv na podélné trámy a nebude se tam v zimě srážet vlhkost?Jestli někdo máte lepší návrh na zateplení,budu za něj vděčný.

Dobrý den. Mám podobný problém se zateplením stropu a šikmin. Máme k zateplení jen 18 - 21 cm bez možnosti otevření ani shora ani zdola, takže zbývá jen foukání. Uvažovali jsme o papírové izolaci climatizer plus, ale máme obavy aby to nevlhlo. Velmi vás prosím poraďte nám co je nejlepší.