Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem podlaha na balkon

Potřebovala bych poradit, jakou podlahu položit na balkon. Strop je pouze z betonových překladů a na něm je lepenka. Nechce se nám na ni dělat další beton. Taky do ni nechceme vrtat - aby nezatékalo. Koberec rozhodně nechceme.

Zachovejme klid, panika IMHO není na místě. Neděsme lidi pokud není třeba, nehledejme problémy tam, kde nejsou. Lepenka bude krytá dlažbou a štěrbina vzniklá terčem bude navíc volně provětrávat. V tom momentě se povrchová teplota lepenky nebude příliš lišit od teploty okolního vzduchu. Toto nelze v žádném případě srovnávat s přímým slunečním svitem na nechráněnéu lepenku.