Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem podlaha na balkon

Potřebovala bych poradit, jakou podlahu položit na balkon. Strop je pouze z betonových překladů a na něm je lepenka. Nechce se nám na ni dělat další beton. Taky do ni nechceme vrtat - aby nezatékalo. Koberec rozhodně nechceme.

Zadejte si do vyhledavače "dřevěné venkovní rošty" a "terče pod dlažbu IMPERTEK" a projděte si nabízené odkazy...
Já bych vám rád vyhověl, ale bohužel jsem v práci (na stavbě v terénu) dost krkolomně připojen. Vánoční Vodafone GPRS internet zdarma přez BlueTooth do PC a tam MicroEmulator + mobilní prohlížeč OperaMini. Na brouzdání po internetu uspokojující, nicméně příspěvky se píší složitě, takže už kvůli diakritice musím příspěvky psát v texťáku externě a vkládat a nalezené odkazy nejdou do příspěvku překopírovat vůbec.

Zachovejme klid, panika IMHO není na místě. Neděsme lidi pokud není třeba, nehledejme problémy tam, kde nejsou. Lepenka bude krytá dlažbou a štěrbina vzniklá terčem bude navíc volně provětrávat. V tom momentě se povrchová teplota lepenky nebude příliš lišit od teploty okolního vzduchu. Toto nelze v žádném případě srovnávat s přímým slunečním svitem na nechráněnéu lepenku.

Lepenku odstranit, na hmoždinky našroubovat plechovou okapnici/proti vzlínání vody na konstrukci balkonu/, do armovací mřížky aplikovat - jako hydroizolaci - dvousložkovou lepenku /fa Hasoft či Mapei/, dlažba na flexibilní lepidlo. Doporučuji svěřit odborné firmě.