Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno co na beton

Dostali jsme se ženou starou chalupu.Projel jsem fórum a nejsem pořád dost chytrej a asi nikdy nebudu. Ve dvou místnostech mám beton, cca 8 cm a není příliš rovnej. Chtěl bych dát koberec nebo lino, ale nevím co pod ně dát - OSB, nebo něco jiného IZO flor apod. Není to podsklepené. Díky za radu. Kdo nestavěl nežije. Ahoj, Honza

Tak jsem to změřil - jedna místnost je cca 15 m čtverečních a druhá 12. Vypadá to, že největší nerovnosti se vejdou do 1 cm, spíše je to občas z vršku, ale také do 1 cm. Co je levný - to co se nebude předělávat a nebude stát víc než nový beton. Jde mi o to, že s nivelačkou nemám žádné zkušenosti - kolik koupit, jakou, jak se to dělá apod. Díky, Honza