Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výběr plastových oken

Dobrý den, potřeboval bych poradit s výběrěm plastových oken pro starší RD. Máme nabídku na několik typů rámů, ale bojím se recyklátů. V různých fórech jsem se dočetl, že se údajně i některé značkové Německé a Rakouské profily vyrábí v Polsku a přidávají se do nich recykláty.
Dále zvažuji, jestli má význam trojsklo, které má sice přibližně o 30% lepší tepelně izolační vlastnosti, když někteří výrobci doporučují v zimním období používat mikroventilační spáru, aby nedocházelo k tvorbě plísní. Děkuji za Váš názor.

Skus si pozret znacku deceunick www.deceuninck.cz
Myslim, ze nevyrabaju cele okna, ale iba okenne profily. A tie ak sa nemylim robia v belgicku. Ked sa pohrabes na ich stranke, tak si najdes nejake zaruky kvality. A okrem toho aj nejake zaujimave clanky o ich sortimente, ci vseobecne o problematike okien a pod.
pozor, ta firma nieje predajca, ale vyrobca. mozes si tam vsak najst zoznam predajcov, ktory ponukaju ich vyrobky